„ ZA HRANICE KOMFORTNÍ ZÓNY “

STRONG BODY -

Pravidla StrongBODY

Osobní přístup

Ochota a aktivní přístup je pro mě základ. Každý jsme jedinečný, každý máme jinou kondici, jiné zdravotní omezení a požadavky, a proto se každému klientovi věnuji individuálně a s maximální péčí. Zároveň jen Vy budete mít hlavní podíl na účinnosti cvičení. Bez pravidelnosti a vytrvalosti nedosáhnete kýženého výsledku.

Efektivní pohyb

Hledáte něco nového? Obnovte svoji tréninkovou rutinu. Vyzkoušejte nové místo, jiný přístup a vystupte ze zajetých kolejí. Budování síly a kondice je mým cílem. Cvičení s vahou vlastního těla, posilování, TRX, kardio tréninky a kompenzační cvičení, vše se zaměřením na správné provedení.

Nekomerční prostor

Přeplněný sál, podložka na podložce to u mě nenajdete. Nejsem továrna! StrongBODY FITNESS je malé studio, ideální zejména pro ty, kteří chtějí pro sebe ty nejlepší služby, preferují menší prostor s individuálním přístupem. Díky skupinovým lekcím můžeš cvičit s profesionální trenérkou za příjemnou cenu i VY.

Něco málo o mně ...

Jsem certifikovaná instruktorka fitness; lektorka Školy pánevního dna, metody 3×3, trenérka „Pánevní dno v pohybu“. Vedu individuální a skupinové lekce. Věnuji se cvičení s vlastní vahou těla. Mým cílem je komplexní zlepšení. Vědomě tělo formovat, zpevnit a posílit HSS/CORE. Mám radost, když vidím, jak se u klientů zvyšuje síla, zlepšuje kondice a provedení jednotlivých cviků.

Karla Mannerová

Profesionální trenérka

Co o mně klienti říkají?

Paní Mannerová mi neskutečně pomohla s bolestmi zad, které mně roky trápily. Pokud se děsíte velkého fitka, rozhodně neváhejte a kontaktujte Karlu.
Jakub
Klient
Skvělé fitko, dokonalý přístup! Je radost sem pokaždé zavítat. Osobitý přístup, skvělá domluva a profesionální přístup byl důvod, proč jsem sem začala chodit.
Petra
Klient
Toto fitness studio mě opravdu velmi mile překvapilo! Výsledky hned po pár měsících.
Klient 3
Klient

Kolik to vše stojí?

Otevřené lekce tzv. open class (můžete se přidat kdykoliv během roku) 

Délka lekcí: 60 nebo 75 minut

1 vstup = 150 Kreditů

Odhlášení z lekce – max 2 hodiny před lekcí

Platnost permanentky – 3 měsíce od data zakoupení

Individuální hodiny – po domluvě

Pronájem sálu StrongBODY

  • v případě zájmu mě kontaktujte
  • pronájem 60 minut – 390Kč + DPH (včetně pomůcek)

Jednorázový vstup

190 CZK Lekce
  •  
  •  

Permanentka na 10 lekcí

1500 CZK Lekce
  •  
  •  

Kde a jak se cvičí?

„Neříkám vám, že to bude snadné. Říkám vám, že to bude stát za to“
– Art Williams

Myšlenky & Sny

Víš, proč Strong BODY?

V názvu jsou ukryty POCITY, které zažíváš, když jsou Tvoje POTŘEBY uspokojeny. Zde je rozluštění tajenky. Jsem….. S = spokojený s sebou – když dáš

více...

Školím se

Odborné vzdělání je pro mě při práci s klienty velmi důležité. Během roku stále navštěvuji různá školení, semináře a workshopy, abych se dozvěděla o nových

více...

Více o mně aneb jak to vše začalo…

Po narození mi byla diagnostikována dysplazie kyčelního kloubu. Následovalo léčení, používání abdukční pomůcky (Pavlíkovy třmeny), ultrazvukové kontroly a později omezení v TV (žádné dlouhé běhy

více...

Rok 2018, rok splněných snů

Pokračování mé cesty, rok 2018 Už více než rok provozujeme malé fitko. Základem je menší skupina. Přináší to mnoho výhod: individuální přístup, rodinné prostředí, rychlejší

více...
Kde mě najdete?

Československé armády 1213
Slavkov u Brna 68401
Česká republika

Těším se na naše setkání.

karla.mannerova@seznam.cz

+420 734 840 287