„PROBUĎTE SE SIEVOU SVÉ ŽENSTVÍ A PÁNEVNÍ DNO“

Toužíte získat zpět radost z pohybu bez omezení? Přejete si být spokojenou ženou, matkou, milenkou nebo babičkou? Chcete prohloubit prožitek z milování a „okořenit“ Váš vztah s patnerem? Ukážu Vám jednoduché cvičení, které probudí Vaše pánevní dno a navíc si vyzkoušíte různé techniky.

Pro nás ženy je důležité umět se skutečně vnímat a pravdivě projevovat. Pro některé z nás to může být největší životní výzvou. Přijďte rozkrýt Tajemství těchto hluboko uložených svalů, díky kterým je náš pohyb efektivní. 

SIEVA = je žena, která je doma ve svém těle, umí ho vnímat a užívat si ho. Je jedinečná, silná i křehká zároveň!

MOJE KURZY

Kdo jsem a co učím?

CHCETE BÝT 
SPOKOJENOU ŽENOU?

Hledáte cestu zpět k sobě? Já ji začala objevovat naplno až po třech porodech, po 40+ a jsem za to moc ráda. Nikdy není pozdě! Dnešek je skvělým začátkem.

VÍCE O MNĚ

  • Jsem akreditovaná lektorka Školy pánevního dna.
  • Mám platný certifikát k výuce Metody 3×3. Licenci k výuce kurzů jsem dostalapřímo od autorky Metody 3×3 Renaty Sahani. Lektorský kurz je akreditovaný MŠMT /ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy/ jako zdravotní cvičení
  • Na kurzu se dozvíte spoustu užitečných teoretických a praktických informací, které jinde nenajdete.
  • Dostanete praktický návod na domácí cvičení v podobě pracovního sešitu a doma Vás budou za Vaši proměnu prostě milovat :-).
  • Kurzy  „Tajemství pánevního dna“ podle Metody 3×3, díky kterým získáte funkční pánevní dno a zbavíte se různých omezení.

Víte, že si můžete nechat kurz proplatit Vaší zdravotní pojišťovnou? V rámci preventivních programů.

A proč ho vůbec cvičit?


  • Pánevní dno je živá svalová květina na dně naší pánve zodpovědná za udržení moči, naše ženské sebevědomí, kvalitu prožívání sexuality a vůbec naše ženské štěstí :-).  
  • Pánevní dno je vrtkavé a má svoje nálady. Potřebuje svůj správný čas. 
  • Pánevní dno je součást hlubokého stabilizačního systému těla /HSS/a spolu s dýchací bránicí tvoří oporu bederní páteři. Jsou to svaly vůlí ovladatelné, ale jak často o nich vůbec nevíme!
  • Z východního úhlu pohledu je energetickým čerpadlem, místem naší ženské síly, vitality a chuti do života. Cvičení je blahodárné pro ženu i muže. 

PROČ PÁNEVNÍ DNO?

Svaly pánevního dna, především jeho nejhlubší vrstva, VÝVOJOVĚ PATŘÍ KE SVALŮM PÁTEŘE. Má funkci podpůrnou, posturální a mobilizační.

ČLÁNKY

Nejdůležitější je si uvědomit, že povrchová vrstva tzv.“svěrače“ vývojově vznikla z podkožního svalstva, tedy logicky nemá s držením těla nic spojeného. A z toho vyplývá, že trénink „svěračů“ není efektivní pro posturu.

zdroj: Škola pánevního dna a Karla Mannerová

Reference a zkušenosti

JAK SE KURZ LÍBIL?

Nejvíc mě překvapilo, jak vlastně pánevní dno vypadá. Díky kurzu už vím, kde. jak a s čím mám cvičit.

Ivanka

VÍCE O MNĚ

Dobrý den, po druhém porodu a roku intenzivního cvičení, kdy jsem měla na břichu „kostky“ jsem pochopila, že je něco špatně. Stále silný PMS, únik moči při běhání atd. Pochopila jsem, že svaly pánevního dna budou potřebovat něco jiného, než jen přísný dril a posilování. Lékařský verdikt zněl jasně, je to normální, co bych po dvou porodech chtěla? Třeba si dát inkontinenční vložku, popřípadě léky…v 35 letech? Navštívila jsem paní Mannerovou, byla jsem nadšená. Nabídla mi velkou škálu možností, všechno vysvětlila a ukázala různé úhly pohledu, jak se dá s pánví pracovat a co vše se v ní ukrývá. Nabitá teorie kurzu byla stejná jako samotná praxe a individuální přístup. Byla jsem překvapená, kolik je toho skryto a jak moc jsem se v oblasti své ženskosti bičovala. Učím se přijmout svoji pánev, respektovat ji, komunikovat s ní, relaxovat i trénovat. Děkuji paní Mannerové, byla mi skvělou průvodkyní.

Jana

matka na MD

Inspirace pro Vás