"FIT FOR FUN"

Karla Mannerová - osobní trenérka SKUPINOVÉ LEKCE

Proč si vybrat StrongBODY?

Individuální přístup

OCHOTA A AKTIVNÍ PŘÍSTUP
Každé setkání se mnou je plné pozitivní energie a podpory. Dokážu rozpoznat potenciál v každém jednotlivci, posunout ho dál, než si kdy myslel, že je schopen.

Efektivní pohyb

NETRADIČNÍ PŘÍSTUP
Přináším do své práce zcela nový pohled na cvičení. Jsem kreativní, spojuji různé techniky. Tyto inovativní přístupy zaručují efektivní trénink a zároveň cvičení je zábavné a motivující.

Změna pohledu

SYNCHRONIZACE TĚLA A MYSLI
Moje práce sahá za hranice obvyklého cvičení. Pomáhám klientům pracovat s emocemi, jako je stres, úzkost a frustrace, zlepšuji duševní pohodu prostřednictvím fyzické aktivity.

Něco málo o mně …

Jsem certifikovaná instruktorka fitness a lektorka Školy pánevního dna a maminka 3 dětí (23/21/16). Narodila jsem se v Brně. Od dětství jsem byla vedena ke sportu a od roku 2015 se trenérství věnuji profesionálně.

Jsem trenérkou s přesahem. Mé neobvyklé dovednosti ze mě dělají inspirativního průvodce na cestě k lepší kondici a pohodě.

Můj holistický přístup spojuje fyzickou aktivitu s mentálním a emocionálním zdravím, s cílem vytvořit tréninkový zážitek, který se dotýká těla i mysli. Propojení s psychosomatikou.

Zaměřuji se nejen na posílení tělesné síly, ale také uvolňuji napětí uložené v těle.

Pracuji individuálně s každým klientem, abych rozpoznala specifické potřeby a cíle týkající se mentálního zdraví. Moje trpělivost, empatie a porozumění vytvářejí prostředí důvěry, podpory a bezpečí.

Cvičím s různými věkovými skupinami. Jsem oblíbeným „průvodcem“ jak pro děti, tak pro dospělé i seniory.

Nabídka – cvičení s vlastní vahou těla, posilování, cvičení s TRX, FLOWIN, kardio trénink a zdravotně-kompenzační cvičení.

Karla Mannerová – OSOBNÍ TRENÉRKA

Fit For Fun

Cvičení pro radost / Tělesné a duševní zdraví

Skupinové lekce

MALÁ SKUPINA – MAX. 8-10 KLIENTŮ.
Délka lekcí 60 – 70 minut

Skupinové lekce – silové, dynamické a zdravotně kompenzační cvičení. Vyberete si cvičení, které preferujete a které máte rádi.

Budeš budovat svalovou sílu, rovnováhu, stabilitu, aktivuješ stabilizační svalstvo.

Nabídka lekcí formou UZAVŘENÝCH KURZŮ

TRX, FLOWIN, HIIT, TABATA, INTERVALY, KRUHOVÝ TRÉNINK, ZDRAVÁ ZÁDA
Motivuji a radím.
Každá lekce je jiná.

Naučíte se cvičit efektivně cvičit.

Individuální trénink

PRVNÍ SCHŮZKA JE ZDARMA!
Časová dotace 30minut.

Než začneme spolu cvičit, potřebuji Vás a Vaše tělo více poznat. K tomu slouží VSTUPNÍ DIAGNOSTIKA. Na jejím základě mohu postavit následný trénink a další spolupráci.

Během tréninku komunikuji, vysvětluji, co a proč cvičit. Jako Váš osobní trenér Vám ráda poradím.

Stanovíme si cíl, domluvíme čas, datum a pravidelnost.
Časová dotace jednotlivých tréninků je 55 minut.

Budete vědět, jak sami sobě pomoci, jak cvičit a zvednout energii do pohybu

Kompenzační cvičení

JEDNODUCHÉ A ÚČINNÉ CVIČENÍ
Cviky pro zdravé tělo bez bolesti.

Nikdy není pozdě aktivně a s vlastní odpovědností udělat něco pro své zdraví svého těla.
Zlaté pravidlo: „Čím dříve, tím více prevence, čím později, tím více terapie“.

Cílem je pružnost, ohebnost a síla. Vytvořit rovnováhu mezi silou a pružností v kloubech. Efektivně se pohybovat a plnohodnotně dýchat.

Řešení při problémech se zády, rameny, kyčlemi, koleny, při nesprávném držení těla či vizuální nespokojenost.

Lekce: Cvičení pro skvělou postavu nebo online kurz

Kde cvičím a kde mě najdete?

Měchenice

Středočeský kraj

skupinové lekce

HraDítko Štěchovice

Středočeský kraj

skupinové lekce

Fit Studio Slavkov

Jihomoravský kraj

TRX skupinová lekce

Co o mě říkají klienti?

Osobní trenérky Karly si nesmírně vážíme pro její individuální, vstřícný, empatický a zejména vysoce profesionální přístup. Již více než půl roku se mně i mému manželovi pravidelně věnuje v rámci individuálních tréninků v našem domácím prostředí. Karla nám oběma vypracovala individuální tréninkový plán, ušitý na míru našim aktuálním fyzickým potřebám. Její tréninky všem – bez ohledu na fyzickou kondici a věk – vřele doporučujeme.

Míša

Jestli vás někdo pěkně rozcvičí a pomůže vám, tak je to rozhodně paní Karla. Již pět měsíců využívám jejich skvělých služeb a opravdu si to užívám a musím říct, že je to velmi motivující. Chcete-li se lépe cítit, tak neváhejte a vyberte si paní Karlu!

Lenka

Trenérku, paní Karlu, velmi doporučuji! Absolvovala jsem u ní sérii pěti individuálních lekcí. Oceňuji osobní, milý a trpělivý přístup. Na základě prvotní tělesné analýzy a projednání mých potřeb, mi byl sestaven individuální cvičební plán pro zlepšení držení těla, správného dýchání, odstranění špatných cvičebních stereotypů a rozšíření cviků celého těla. Díky lekcím u paní Karly jsem lépe pochopila fungování svého těla, naučila jsem se ho více kontrolovat, naslouchat mu a již za pár týdnů jsem se cítila v lepší fyzické a duševní kondici.

Michaela

Karla má opravdu hodně nastudováno v oblasti fyzio a krásně propojuje jednotlivé cviky s potřebami klienta. Citlivým přístupem a empatií dokáže správně namotivovat. Velmi mi pomohla i při konkrétních obtížích a správně diagnostikovala sestavu cviků, které vedly k fyzické úlevě a to všechno on line! Divná doba , která objevuje i takovéto možnosti…ještě jednou děkuji

Hanka