„ ZA HRANICE
KOMFORTNÍ ZÓNY “

Karla Mannerová - profesionální trenérka

Proč si vybrat StrongBODY FITNESS?

Osobní přístup

OCHOTA A AKTIVNÍ PŘÍSTUP
Každý jsme jedinečný, máme jinou kondici, jiné zdravotní omezení a požadavky. Každému klientovi se věnuji individuálně a s maximální péčí. Společně hledáme řešení problému.

Efektivní pohyb

HLEDÁTE NĚCO NOVÉHO?
Obnovte svoji tréninkovou rutinu. Vyzkoušejte nové místo, jiný přístup a vystupte ze zajetých kolejí. Budování Vaší síly a kondice se zaměřením na správné provedení.

Nekomerční prostor

NEPŘEPLNĚNÝ SÁL
Podložka na podložce to u mě nenajdete.
StrongBODY FITNESS je ideální zejména pro ty, kteří chtějí pro sebe ty nejlepší služby, preferují menší prostor a profesionální přístup.

Něco málo o mně ...

Jsem certifikovaná instruktorka fitness a lektorka Školy pánevního dna. Vedu skupinové a individuální lekce / tréninky. Věnuji se cvičení s vlastní vahou těla, posilování, cvičení s TRX, FLOWIN podložkami, kardio tréninkům a kompenzačnímu cvičení. Vše se zaměřením na správné provedení. Pochopit své tělo. Vědomě ho formovat, zpevnit a posílit. Cílím na komplexní zlepšení. Stále se vzdělávám a sleduji nejnovější trendy a přístupy. Mám radost, když vidím, jak se u klientů zvyšuje síla, zlepšuje kondice a provedení jednotlivých cviků.

Karla Mannerová

Profesionální trenérka

Nabídka služeb

Skupinové lekce

MALÁ SKUPINA - MAX. 10 KLIENTŮ
Skupinové lekce - silové, dynamické a zdravotně kompenzační cvičení.

TRX, FLOWIN, HIIT, TABATA, INTERVALY, KRUHOVÝ TRÉNINK, ZDRAVÁ ZÁDA
.
Navádění a kontrola prováděných cviků.
Každá lekce je jiná, tzv. ORIGINÁL. Výběr ze 3 - 4 lekcí týdně
Motivace a posouvání komfortní zóny na každé lekci.
.
Naučíte se cvičit efektivně.

Individuální trénink

PRVNÍ KONZULTACE JE ZDARMA!
Časová dotace: 1 - 1,5 hod

Nedílnou součástí jsou anamnestické údaje získané přímým rozhovorem a z vyplněného dotazníku.
Zaměřuji se na provozovanou pohybovou aktivitu, popis druhu, časové a fyzické náročnosti aktivity.

Stanovíme si cíl, domluvíme čas, datum a pravidelnost.

Budete vědět, jak sami sobě pomoci.

Kompenzační cvičení

JEDNODUCHÉ A ÚČINNÉ CVIČENÍ
Cviky pro zdravé tělo bez bolesti. Vhodné pro všechny věkové kategorie.
Cílem je pružnost, ohebnost a síla. Vytvořit rovnováhu mezi silou a pružností v kloubech. Efektivně se pohybovat a plnohodnotně dýchat.
Při cvičení respektovat své tělo, možnosti, stav a rozpoložení.
Řešení při problémech se zády, rameny, kyčlemi, koleny, při nesprávném držení těla či vizuální nespokojenost.

Skupinová lekce - ZDRAVÁ ZÁDA

Kde se cvičí?

„Neříkám vám, že to bude snadné. Říkám vám, že to bude stát za to“
– Art Williams – 

Co o mně klienti říkají?

Jestli vás někdo pěkně rozcvičí a pomůže vám, tak je to rozhodně paní Karla. Již pět měsíců využívám jejich skvělých služeb a opravdu si to užívám a musím říct, že je to velmi motivující. Chcete-li se lépe cítit, tak neváhejte a vyberte si paní Karlu!
Lenka
Klient
Trenérku, paní Karlu, velmi doporučuji! Absolvovala jsem u ní sérii pěti individuálních lekcí. Oceňuji osobní, milý a trpělivý přístup. Na základě prvotní tělesné analýzy a projednání mých potřeb, mi byl sestaven individuální cvičební plán pro zlepšení držení těla, správného dýchání, odstranění špatných cvičebních stereotypů a rozšíření cviků celého těla. Díky lekcím u paní Karly jsem lépe pochopila fungování svého těla, naučila jsem se ho více kontrolovat, naslouchat mu a již za pár týdnů jsem se cítila v lepší fyzické a duševní kondici.
Michaela
Klient
Karla má opravdu hodně nastudováno v oblasti fyzio a krásně propojuje jednotlivé cviky s potřebami klienta. Citlivým přístupem a empatií dokáže správně namotivovat. Velmi mi pomohla i při konkrétních obtížích a správně diagnostikovala sestavu cviků, které vedly k fyzické úlevě a to všechnon on line! Divná doba , která objevuje i takovéto možnosti...ještě jednou děkuji
Hanka
Klient
To nejlepší místo pod sluncem. Hřejivé místo, kde absolutně vypnu. Lektorka vždy příjemně naladěná, cvičit pod jejím vedením je o neskutečném odpočinku a zároveň překonání sama sebe, kdy si pořád posouváte svoje hranice, když si myslíte, že už to dál nejde 🙂 Děkuji moc a vřele doporučuji!!!
Zuzka
Klient
Paní Mannerová mi neskutečně pomohla s bolestmi zad, které mně roky trápily. Pokud se děsíte velkého fitka, rozhodně neváhejte a kontaktujte Karlu.
Hana
Klient
Skvělé fitko, dokonalý přístup! Je radost sem pokaždé zavítat. Osobitý přístup, skvělá domluva a profesionální přístup byl důvod, proč jsem sem začala chodit.
Petra
Klient

Blog

Školím se

Odborné vzdělání je pro mě při práci s klienty velmi důležité. Během roku stále navštěvuji různá školení, semináře a workshopy, abych se dozvěděla o nových přístupech ve fitness a zlepšila metodiku tréninku. Vede mě to k tomu, abych přemýšlela nad pohybem a získané vědomosti aplikovala do praxe. Rozhodně se nepovažuji za neomylného znalce, na druhou stranu mi jde o to, umět reagovat na vzniklé situace při práci s klientem, neustále se rozvíjet a být dobrým trenérem.

Více o mně

Po narození mi byla diagnostikována dysplazie kyčelního kloubu. Následovalo léčení, používání abdukční pomůcky (Pavlíkovy třmeny), ultrazvukové kontroly a později omezení v TV (žádné dlouhé běhy a skoky z výšek). Již jako malá jsem byla živelná a aktivní. Ke sportu mě vedl tatínek. Ve třech letech jsem lyžovala, bruslila, jezdila na kole, lezla po stromech. Na ZŠ jsem se kvalifikovala na závody na 60m, hod do dálky a skoku dalekém. Vyhovovaly mně krátké a rychlé aktivity, což mi zůstalo dodnes.

Víš, proč StrongBODY?

V názvu jsou ukryty POCITY, které zažíváš, když jsou Tvoje POTŘEBY uspokojeny. Zde je rozluštění tajenky.

Kde mě najdete?

StrongBODY FITNESS
Československé armády 1213
Slavkov u Brna 68401
Česká republika

Pozn.: poslední areál vlevo, vjezd červená brána, naproti pekárna Herold