"KAŽDÉ TĚLO MÁ BÝT
SILNÉ A KRÁSNÉ"

Karla Mannerová - profesionální trenérka

Proč si vybrat StrongBODY?

Osobní přístup

OCHOTA A AKTIVNÍ PŘÍSTUP
Každý jsme jedinečný, máme jinou kondici, jiné zdravotní omezení a požadavky. Každému klientovi se věnuji individuálně a s maximální péčí. Společně hledáme řešení problému.

Efektivní pohyb

HLEDÁTE NĚCO NOVÉHO?
Obnovte svoji tréninkovou rutinu. Vyzkoušejte nové místo, jiný přístup a vystupte ze zajetých kolejí. Budování Vaší síly a kondice se zaměřením na správné provedení.

Nekomerční prostor

NEPŘEPLNĚNÝ SÁL
Podložka na podložce to na mých lekcích nenajdete.
StrongBODY je ideální zejména pro ty, kteří vyhledávají kvalitní služby, preferují menší skupiny a profesionální přístup.

Něco málo o mně ...

Jsem certifikovaná instruktorka fitness a lektorka Školy pánevního dna. Vedu skupinové a individuální lekce / tréninky. Věnuji se cvičení s vlastní vahou těla, posilování, cvičení s TRX, FLOWIN podložkami, kardio tréninkům a kompenzačnímu cvičení. Vše se zaměřením na správné provedení. Pochopit své tělo. Vědomě ho formovat, zpevnit a posílit. Cílím na komplexní zlepšení. Stále se vzdělávám a sleduji nejnovější trendy a přístupy. Mám radost, když vidím, jak se u klientů zvyšuje síla, zlepšuje kondice a provedení jednotlivých cviků.

Karla Mannerová

Profesionální trenérka

Nabídka služeb

Skupinové lekce

MALÁ SKUPINA - MAX. 8-10 KLIENTŮ. Délka lekcí 60 - 70 minut

Skupinové lekce - silové, dynamické a zdravotně kompenzační cvičení. • Vyberete si cvičení, které preferujete a které máte rádi.

Nabídka lekcí formou UZAVŘENÝCH KURZŮ

TRX, FLOWIN, HIIT, TABATA, INTERVALY, KRUHOVÝ TRÉNINK, ZDRAVÁ ZÁDA
.
Motivuji a kontroluji.
Každá lekce je jiná, tzv. ORIGINÁL. Výběr ze několika lekcí týdně
.
Naučíte se cvičit efektivně cvičit..

Individuální trénink

PRVNÍ SCHŮZKA JE ZDARMA! Časová dotace 30minut.

Než začneme spolu cvičit, potřebuji Vás a Vaše tělo více poznat. K tomu slouží VSTUPNÍ DIAGNOSTIKA. Na jejím základě mohu postavit následný trénink a další spolupráci.

Během tréninku hodně komunikuji, sděluji a vysvětluji,, co a proč cvičit. Jako Váš osobní trenér Vám ráda poradím..

Stanovíme si cíl, domluvíme čas, datum a pravidelnost.
Časová dotace jednotlivých tréninků je 55 minut.

Budete vědět, jak sami sobě pomoci.

Kompenzační cvičení

JEDNODUCHÉ A ÚČINNÉ CVIČENÍ
Cviky pro zdravé tělo bez bolesti.

Nikdy není pozdě aktivně a s vlastní odpovědností udělat něco pro své zdraví svého těla.
Zlaté pravidlo: "Čím dříve, tím více prevence, čím později, tím více terapie".

Cílem je pružnost, ohebnost a síla. Vytvořit rovnováhu mezi silou a pružností v kloubech. Efektivně se pohybovat a plnohodnotně dýchat.

Řešení při problémech se zády, rameny, kyčlemi, koleny, při nesprávném držení těla či vizuální nespokojenost.

Lekce: ZDRAVÁ ZÁDA - CHODIDLA

Kde cvičím?

Fit Studio Slavkov
Tělocvična Kobeřice u Brna

Co o mně klienti říkají?

Jestli vás někdo pěkně rozcvičí a pomůže vám, tak je to rozhodně paní Karla. Již pět měsíců využívám jejich skvělých služeb a opravdu si to užívám a musím říct, že je to velmi motivující. Chcete-li se lépe cítit, tak neváhejte a vyberte si paní Karlu!
Lenka
Klient
Trenérku, paní Karlu, velmi doporučuji! Absolvovala jsem u ní sérii pěti individuálních lekcí. Oceňuji osobní, milý a trpělivý přístup. Na základě prvotní tělesné analýzy a projednání mých potřeb, mi byl sestaven individuální cvičební plán pro zlepšení držení těla, správného dýchání, odstranění špatných cvičebních stereotypů a rozšíření cviků celého těla. Díky lekcím u paní Karly jsem lépe pochopila fungování svého těla, naučila jsem se ho více kontrolovat, naslouchat mu a již za pár týdnů jsem se cítila v lepší fyzické a duševní kondici.
Michaela
Klient
Karla má opravdu hodně nastudováno v oblasti fyzio a krásně propojuje jednotlivé cviky s potřebami klienta. Citlivým přístupem a empatií dokáže správně namotivovat. Velmi mi pomohla i při konkrétních obtížích a správně diagnostikovala sestavu cviků, které vedly k fyzické úlevě a to všechnon on line! Divná doba , která objevuje i takovéto možnosti...ještě jednou děkuji
Hanka
Klient
To nejlepší místo pod sluncem. Hřejivé místo, kde absolutně vypnu. Lektorka vždy příjemně naladěná, cvičit pod jejím vedením je o neskutečném odpočinku a zároveň překonání sama sebe, kdy si pořád posouváte svoje hranice, když si myslíte, že už to dál nejde 🙂 Děkuji moc a vřele doporučuji!!!
Zuzka
Klient
Paní Mannerová mi neskutečně pomohla s bolestmi zad, které mně roky trápily. Pokud se děsíte velkého fitka, rozhodně neváhejte a kontaktujte Karlu.
Hana
Klient
Skvělé fitko, dokonalý přístup! Je radost sem pokaždé zavítat. Osobitý přístup, skvělá domluva a profesionální přístup byl důvod, proč jsem sem začala chodit.
Petra
Klient

Blog

Školím se

Odborné vzdělání je pro mě při práci s klienty velmi důležité. Během roku stále navštěvuji různá školení, semináře a workshopy, abych se dozvěděla o nových přístupech ve fitness a zlepšila metodiku tréninku. Vede mě to k tomu, abych přemýšlela nad pohybem a získané vědomosti aplikovala do praxe. Rozhodně se nepovažuji za neomylného znalce, na druhou stranu mi jde o to, umět reagovat na vzniklé situace při práci s klientem, neustále se rozvíjet a být dobrým trenérem.

Více o mně

Po narození mi byla diagnostikována dysplazie kyčelního kloubu. Následovalo léčení, používání abdukční pomůcky (Pavlíkovy třmeny), ultrazvukové kontroly a později omezení v TV (žádné dlouhé běhy a skoky z výšek). Již jako malá jsem byla živelná a aktivní. Ke sportu mě vedl tatínek. Ve třech letech jsem lyžovala, bruslila, jezdila na kole, lezla po stromech. Na ZŠ jsem se kvalifikovala na závody na 60m, hod do dálky a skoku dalekém. Vyhovovaly mně krátké a rychlé aktivity, což mi zůstalo dodnes.

Víš, proč StrongBODY?

V názvu jsou ukryty POCITY, které zažíváš, když jsou Tvoje POTŘEBY uspokojeny. Zde je rozluštění tajenky.

Kde mě najdete?

„Neříkám vám, že to bude snadné. Říkám vám, že to bude stát za to“
– Art Williams –