Více o mně a jak to všechno začalo 2.díl

ROK 2018, SNY SE STALY SKUTEČNOSTÍ
Provozujeme malé fitko.
Základem je menší skupina. Jsem přesvědčená o tom, že toto přináší mnoho výhod: individuální přístup, rodinné prostředí, rychlejší posun u klientů, lepší kontrola, větší podpora skupiny.

Lekce jsou různorodé. Někdy je složení a náročnost jednotlivých cviků jednodušší, jindy je to náročnější.

Cílem je tělo stále překvapovat, ne ho zničit. Pravda je, že začátky bolí. Jde mi o komplexní zlepšení u klienta – zdraví, mobilita, flexibilita, vytrvalostní síla, maximální síla, výbušná síla, kardiovaskulární vytrvalost. A to se povede při pravidelném cvičení.

Jsem profesionální trenérka.                                               

Kvalita je priorita.                                                                                                                                                        Poskytuji skupinové lekce. a individuální tréninky.                                                                                            Vedení lekce je na profesionální úrovni a lekce jsou „vydatné“. Energické vystupování.              Vyžaduji kvalitu nad kvantitou.                                                                                                                              Vzdělávání a sledování nejnovějších trendů ve fitness je pro mě samozřejmostí.

Mám radost, když vidím, jak se u klientů zvyšuje síla, zlepšuje kondice a provedení jednotlivých cviků. Na startu někdo neudělá ani jeden klik, ani jeden správný dřep, ani jeden přítah na TRX a postupem času se vše povede. Na provedení jednotlivých cviků kladu důraz, ne na jejich množství. Kvalita je víc než kvantita, opakuji často na lekcích. Někdy jsem až protivně odborná. Doufám, že to pomůže pro pochopení, jak tělo funguje, že vše se vším souvisí, co si uvědomit, jak se zlepšit, odstranit některé špatné návyky atd.…Pokud klient chce „Aha“ efekt, pak se i zlepšení dostaví. V okamžiku, kdy se klient naučí pracovat sám se sebou jak v rovině fyzické, tak emoční a energetické, dochází k propojení zdraví a života v pohybu. Pohyb je neodmyslitelnou součástí našeho života, přesto samotné cvičení pro zdraví a spokojenost nestačí, je toho víc, což jsem se naučila díky půlročnímu akreditovanému kurzu o pánevním dně, ale o tom v jiném příspěvku.

U nás se cvičí a co ještě?

Během roku jsme uspořádali různé akce, jako sportovní víkendy, Maratony = 3,5 hod plné cvičení, přednášky, oslavy, party. Život není jen trénink a dřina, ale i zábava. Baví mě, když se lidé smějí a radují ze života.

Vzdělávání a plány

„Scio me nihil scire.“ – „Vím, že nic nevím.“Sókratés

Zdroj: https://citaty.net/blog/latinske-citaty/

Odborné vzdělání je pro mě při práci s klienty velmi důležité. Během roku stále navštěvuji různá školení, semináře a workshopy, abych se dozvěděla o nových přístupech ve fitness a zlepšila metodiku tréninku. Vede mě to k tomu, abych přemýšlela nad pohybem a získané vědomosti aplikovala do praxe. Rozhodně se nepovažuji za neomylného znalce, na druhou stranu mi jde o to, umět reagovat na vzniklé situace při práci s klientem, neustále se rozvíjet a být dobrým trenérem.

Cíl?

Hlavní kritéria:

• Vaše zlepšení, abyste byli výkonnější, bez bolesti a neubližovali si

• Dosažení Vašich cílů (zesílení, zlepšení celkové kondice, postavy a další)

Děkuji všem, kteří mě podporovali a podporují.

Velké dík patří Zuzce Kubáňové (trenérka a závodní hráčka squashe, závodní racketlonistka -osminásobná mistryně světa), je to skvělá sportovkyně a školitelka, každé další školení mě obohatí a posouvá vpřed, být lepší trenérkou, která dokáže své klienty inspirovat a motivovat, stejně tak, jak to umí Zuzka.

S láskou

Karla